درباره ما

درباره ما :

ایران ماگما با بهره گیری از سالها تجربه علمی و عملی در حوزه معدنکاری کشور با بررسی جامع نقاط ضعف و قوت معدنکاری در کشور، بستری را فراهم آورده تا فعالان بخش معدن بتوانند در حوزه های مختلف این بخش با صرف هزینه و زیان کمتر، بهره وری بالاتری داشته و از هدر رفت سرمایه ی ملی جلوگیری کرده و قدمی در راستای اعتلای بخش معدن در کشور بردارند.

تاریخچه ما

بخش معدن و صنایع معدنی در کشور به جهت عدم وجود اطلاعات منسجم و از هم گسیختگی و ناهماهنگی در بخش های مختلف معدن مواجه بوده است که این امر موجب تحمیل هزینه های هنگفت به بخش دولتی و خصوصی کشور در بخش معدن شده است.

لذا گروه متخصصین ما با تجربه سالها فعالیت در بخش معدن و بررسی نقاط ضعف و قوت معدنکاری در کشور، بستری را فراهم آورده که ضمن کمک به فعالان این بخش، موجب اتصال زنجیره های مختلف بخش معدنکاری و صنایع معدنی کشور شده که این امر می تواند زمینه ساز بهره وری هر چه بیشتر فعالیت های معدنی و کاهش ریسک سرمایه گذاری در بخش معدن کشور گردد.

هم اکنون1398

در خانواده ایران ماگما عضو شوید

ایران ماگما از تمام فعالان و سرمایه گذاران و متخصصین بخش معدن دعوت بعمل می آورد تا با عضویت در ایران ماگما، ضمن دریافت خدمات مورد نیاز خود، مارا در رسیدن به هدف اصلی خود که ارتقای جایگاه معدنکاری در کشور می باشد، یاری نمایند.

04آبان1398

ایجاد سامانه سایت های اینترنتی ایران ماگما

رونمایی از مجموعه سایتهای خدماتی ایران ماگما شامل :

01اردیبهشت1398

شروع کار ایران ماگما

افتتاحیه بخش های اداری و استقرار دفتر ایران ماگما

12بهمن1396

تاسیس ایران ماگما

پروش ایده ها و شکل گیری هسته مرکزی ایران ماگما

49کالا در فروشگاه
31آگهی فروش و اجاره
10رزومه ایجاد شده
38شغل موجود
0اکتشاف معدن
0کارشناسی معدن
0استخراج معدن
0فرآوری معدن
0بیمه انجام شده
0گزارش تحلیلی
0تور گردشگری
0مقاله دانشگاهی رسیده

  ملت وب ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ملت وب از صنعت چاپ و با ملت وب از ملت وب گرافیک است.چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.ملت وب ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ملت وب از صنعت چاپ و با ملت وب از ملت وب گرافیک است.

  آدرس

  ایران -تبریز

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com